Nowe produkty

Marki Jest 72 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów
 • Montelvini

  Montelvini to firma z bogatą tradycją. Winem zajmowano się już tutaj 135 lat temu. Jako członek Consorzio Vini Asolo Montello, oferuje produkcję dwóch win DOCG o ​​wysokim prestiżu: Asolo Prosecco Superiore i Montello. Winnice rozłożone są na kilku wzgórzach, między innymi Asolo i Montello. Osobliwości klimatyczne tego obszaru sprawiają, że produkowane tam wina są niepowtarzalne pod każdym względem.

 • Abbott & Delaunay

  Butikowa wytwórnia specjalizująca się w winach wysokiej jakości wina z Langwedocji. Właścicielem i zarazem Winemakerem jest - Laurent Delaunay, mający w swojej pracy zacięcie burgundzkie. W roku 2017 Decanter wybrał właśnie wino Delaunay-a, jako najlepszą langwedocką czerwień - Minervois "Cumulo Nimbus" 2014.

 • Bagrationi

  Znany, gruziński producent wina musującego od 1882 roku.

 • Barta Pince

  Producent wina Barta dokłada wszelkich starań, aby zachować właściwości gleby dla przyszłych pokoleń dlatego stara się uprawiać winnice maksymalnie ekologicznie. Ich filozofia uprawy wina brzmi: interweniować w jak najmniejszym stopniu, zachować maksymalną  czystość i używać metod organicznych do tworzenia win. 

 • Bencze

  BENCZE  wyznający biodynamiczną filozofię producent z Badascony (region na Węgrzech, na północ od Balatonu). Warto zaznaczyć, że Istvan to właściciel i enolog w jednej osobie, wiedzę i doświadczenie zdobywał we Włoszech. Swoją uwagę skupia na niemieckich odmianach Rieslinga oraz na Pinot Noir.

   

  Winnica znajduje się w regionie BADASCONY, który po tokajskim, jest najsłynniejszy i najpiękniejszy na Węgrzech.

  Rozciąga się on nad jeziorem Balaton w otoczeniu wulkanicznej góry, która ma kształt ściętego stożka. Stoki góry Badacsony pokryte są przez soczystą zieleń winnic, przeplataną bielą zabudowań. Same wina to absolutny top. Region zasłynął z Olaszrizlinga, który jest tutaj wyśmienity.

 • Bodegas Franco-Españolas

  Klasyczna stylem Rioja z regionu La Rioja. Siedziba winiarni niezmiennie od 1890 roku mieści się w Logroñonad brzegiem rzeki Ebro. To francusko - hiszpańskie przedsięwzięcie zawiązane ponad 125 lat temu z powodu klęski związanej z plagą Filoksery w Europie zapoczątkowało tradycję kontynuowaną po dziś dzień - przygotowania win w stylu charakterystycznym dla regionu o bardzo przystępnym stylu.

 • Bodegas Godelia

  Bodegas Godelia - cztery wyjątkowe wina:
  - 2015 Blanco - 20% doña blanca / 80% godello / 5 miesięcy na osadzie w kadzi stalowej, następnie pół roku w butelce.
  - 2012 Blanco Selection - godello / 8 miesięcy beczka 600l, następnie dwa lata w butelce.
  - 2012 Tinto - mencia / 12 miesięcy beczka 400l, następnie dwa lata w butelce.
  - 2011 Tinto Selection / 16 miesięcy beczka 400l, następnie trzy lata w butelce.
 • Bodegas Mocén

  Bodegas Mocén to rodzinna winnica znajdująca się w miejscowości Rueda, na obszarze regionu Castilla y León. Winnica położona na wysokości 750m n.p.m, wystawiona jest na działanie ekstremalnego, kontynentalnego klimatu. Te trudne warunki pomagają trenować winorośl w ciągłej walce o przetrwanie. Wynikową tych czynników są winogrona dobrze skoncentrowane w cukry, które pozwalają tworzyć wina o wysokiej intensywności aromatycznej.

 • Bolyki

  Urzekające miejsce. Nietuzinkowe etykiety… Nic nie jest tu takie jak zwykle.

 • Budahazy

  Budahazy - butikowy producent z prężnie rozwijającego się Mad w Tokaju. Zaledwie 1,75 ha, na które składa się 5 doskonale położonych parcel na słynnym wzgórzu Szent Tamas. Trzy typy win, każde szczególne, o innej kwiatowej etykiecie, łączna produkcja nie przewyższa… 6000 butelek. Oddają one jakość doskonałego terroir oraz kunszt utalentowanego enologa – Akosa Sokolai.

Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów