Nowe produkty

Marki Jest 67 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów
 • Montelvini

  Montelvini to firma z bogatą tradycją. Winem zajmowano się już tutaj 135 lat temu. Jako członek Consorzio Vini Asolo Montello, oferuje produkcję dwóch win DOCG o ​​wysokim prestiżu: Asolo Prosecco Superiore i Montello. Winnice rozłożone są na kilku wzgórzach, między innymi Asolo i Montello. Osobliwości klimatyczne tego obszaru sprawiają, że produkowane tam wina są niepowtarzalne pod każdym względem.

 • Abbott & Delaunay

  Winnice położone pomiędzy stromymi zboczami Pirenejów, u podnóża Sewennów, wybrzeża Morza Śródziemnego i prawym brzegu Renu. Różnorodność winnic Langwedocji powoduje korzyści związane z niewiarygodną odmiennością rodzajów gleb i klimatów.

 • Barta Pince

  Producent wina Barta dokłada wszelkich starań, aby zachować właściwości gleby dla przyszłych pokoleń dlatego stara się uprawiać winnice maksymalnie ekologicznie. Ich filozofia uprawy wina brzmi: interweniować w jak najmniejszym stopniu, zachować maksymalną  czystość i używać metod organicznych do tworzenia win. 

 • Bencze

  BENCZE  wyznający biodynamiczną filozofię producent z Badascony (region na Węgrzech, na północ od Balatonu). Warto zaznaczyć, że Istvan to właściciel i enolog w jednej osobie, wiedzę i doświadczenie zdobywał we Włoszech. Swoją uwagę skupia na niemieckich odmianach Rieslinga oraz na Pinot Noir.

   

  Winnica znajduje się w regionie BADASCONY, który po tokajskim, jest najsłynniejszy i najpiękniejszy na Węgrzech.

  Rozciąga się on nad jeziorem Balaton w otoczeniu wulkanicznej góry, która ma kształt ściętego stożka. Stoki góry Badacsony pokryte są przez soczystą zieleń winnic, przeplataną bielą zabudowań. Same wina to absolutny top. Region zasłynął z Olaszrizlinga, który jest tutaj wyśmienity.

 • Bodegas Franco-Españolas

  Klasyczna stylem Rioja z regionu La Rioja. Siedziba winiarni niezmiennie od 1890 roku mieści się w Logroñonad brzegiem rzeki Ebro. To francusko - hiszpańskie przedsięwzięcie zawiązane ponad 125 lat temu z powodu klęski związanej z plagą Filoksery w Europie zapoczątkowało tradycję kontynuowaną po dziś dzień - przygotowania win w stylu charakterystycznym dla regionu o bardzo przystępnym stylu.

 • Bodegas Mocén

  Bodegas Mocén to rodzinna winnica znajdująca się w miejscowości Rueda, na obszarze regionu Castilla y León. Winnica położona na wysokości 750m n.p.m, wystawiona jest na działanie ekstremalnego, kontynentalnego klimatu. Te trudne warunki pomagają trenować winorośl w ciągłej walce o przetrwanie. Wynikową tych czynników są winogrona dobrze skoncentrowane w cukry, które pozwalają tworzyć wina o wysokiej intensywności aromatycznej.

 • Bolyki

  Urzekające miejsce. Nietuzinkowe etykiety… Nic nie jest tu takie jak zwykle.

 • Budahazy

  Mikro winiarnia prowadzona jednoosobowo przez Akosha Szokolai w Mad (Tokaj). Areał 1.6 hektara pozwala przygotować łącznie zaledwie kilka tysięcy butelek zazwyczaj w 3 etykietach. Wyjątkowości dodaje także miejsce z którego pochodzą grona- wzgórze Szent Tamas jest synonimem najlepszych parcel w całym regionie.

Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów