Oferta dla firm

Degustacje

Organizujemy degustacje dla firm – w ramach wyjazdów integracyjnych lub eventów okazjonalnych. Degustacje mogą być prowadzone na żywo lub online (po wcześniejszej wysyłce zestawów degustacyjnych do wszystkich uczestników). Najlepszą formułą degustacji jest bezpośrednie spotkanie, lecz w przypadku dużego rozproszenia uczestników (np. Klientów) sprawdza się forma zdalna. Zapewniamy serwis (wino + szkło).

Zestawy prezentowe

Od kilkunastu lat przygotowujemy autorskie zestawy prezentowe dla firm. Mamy za sobą realizacje  na kilka tysięcy i na kilkadziesiąt prezentów — każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wielu klientów współpracuje z nami na stałe. Przygotowywane przez nas zestawy bazują na jakościowych produktach i dostosowane są do charakteru firmy. Przygotowujemy również wina z personalizowaną (firmową) etykietą.

Katalog prezentów

Przygotowując zestawy prezentowe z Rafa Wino, możesz liczyć na wyśmienite wina z naszego importu, małopolskie produkty lokalne, zagraniczne importowane delikatesy, ozdoby świąteczne, eleganckie opakowania (skrzynie, kosze, pudełka), a także pełną personalizację – projektujemy kartki z życzeniami, nanosimy logo na opakowania lub produkty. Zapewniamy pełną obsługę od doradztwa i projektu, po pakowanie i wysyłkę.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt: zamowienia@rafa-wino.pl