Oferta dla sklepów detalicznych i specjalistycznych

Doradztwo i szkolenia

Łączymy wiedzę specjalistyczną z handlowym doświadczeniem — sami prowadzimy sklep specjalistyczny. Jesteśmy praktykami, znamy wyzwania związane z taką działalnością. Naszym partnerom zapewniamy indywidualne doradztwo przy selekcji win z podziałem na kategorie cenowe. Dostarczamy pełny opis produktów ze szczegółową wiedzą na temat etykiety i winiarza. Organizujemy profesjonalne szkolenia sprzedażowe oraz z wiedzy o winach.

Oferta win

Prezentujemy różnorodną ofertę ponad 500 win głównie z Europy — jako bezpośredni, wyłączny lub główny importer w Polsce. Ponadto w naszej ofercie znajduje się kilkanaście topowych marek czołowych Winiarzy kraju. Znamy się z nimi dobrze – kupując u nas, kupujesz w Polsce u źródła. Mamy szeroką ofertę różnorodnych win w ramach jednej linii (marki). Zapewniamy szybki serwis (dostawa w dwa dni robocze od zamówienia) oraz sprawny kontakt telefoniczny i mailowy.

Wina bezalkoholowe

Od kilku lat rozwijamy ofertę win bezalkoholowych. To zyskujące coraz bardziej na popularności wina dezalkoholizowane, które sprawdzą się jako alternatywa dla kierowców, kobiet w ciąży, sportowców i przebywających na diecie. Dbamy o dobrą jakość i atrakcyjną cenę tych produktów.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt: biuro@rafa-wino.pl