Nowe produkty

Promocje

Skrzynki na wino

Nasze skrzynki drewniane na butelki dostępne są w wielu rozmiarach z naturalnym wypełnieniem zabezpieczającym butelkę (wiórki drzewne). Standardem jest przesuwne wieczko, a dla skrzynek pojedynczych uchwyt ułatwiający ich przenoszenie. Posiadamy w ofercie rozmiary od 1 do 6 butelek o pojemności 0,75l. Ponadto, proponujemy wyjątkowe klasą wina za...
Nasze skrzynki drewniane na butelki dostępne są w wielu rozmiarach z naturalnym wypełnieniem zabezpieczającym butelkę (wiórki drzewne). Standardem jest przesuwne wieczko, a dla skrzynek pojedynczych uchwyt ułatwiający ich przenoszenie. Posiadamy w ofercie rozmiary od 1 do 6 butelek o pojemności 0,75l. Ponadto, proponujemy wyjątkowe klasą wina zapakowane w oryginalne drewniane skrzynki Producentów z butelkami o pojemności 0,75l, 1,5l i 3l. Na zamówienie sprowadzamy także wina o większej pojemności, w tym samym opakowaniu.
Drewniane skrzynki na wino są trwalsze od tych z papieru i kartonu, lepiej zabezpieczają nie tylko szkło ale również samo wino, a także umożliwiają dodatkowe rozwiązania dekoracyjne. Kupując nasze drewniane skrzynki na wino możesz samodzielnie stworzyć oryginalne i niepowtarzalne kompozycje. Od eleganckiego przewiązania kokardą, poprzez użyciu różnych technik plastycznych, takich jak malowanie i lakierowanie w danej kolorystyce, aż po techniki decoupage. Drewno z którego wykonane są skrzynki nie jest poddawane obróbce, jest tylko polerowane do gładkiego wykończenia. Każdy projekt drewnianej skrzynki tworzony jest od podstaw. Dlatego prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo specjalne życzenie, takie jak np. zamówienie specjalne skrzynki na większą liczbę butelek wina. Dodatkowo na zasuwach istnieje możliwość naniesienia graweru, który wyceniamy w zależności od powierzchni grafiki nanoszonej przez laser. Zamówienie omawiamy indywidualnie, a jego realizacja jest dłuższa z powodu dodatkowych prac na maszynach. 
Chcąc uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z naszym działem zamówień mailowo: zamowienia@rafa-wino.pl lub telefonicznie: 185475193, wew. 23.
Więcej

Skrzynki na wino Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Skrzynka na jedno wino

  Skrzynka drewniana na wino.  Uchwyt ze sznurka. Dobry pomysł na prezent: dobierz do zestawu wino. Twój prezent w postaci skrzynki z winem - możemy wysłać na adres obdarowanego.  Doskonałe rozwiązanie - jeśli upominku nie możesz wręczyć osobiście.  W skład produktu wchodzi skrzynia oraz wypełnienie (sianko), wina stanowią jedynie oprawę graficzną.

  23,99 zł
 • Skrzynka na dwa wina

  Skrzynka drewniana na dwa wina.  Dobry pomysł na prezent: dobierz do zestawu wina. Twój prezent w postaci skrzynki z winami - możemy wysłać na adres obdarowanego.  Doskonałe rozwiązanie - jeśli upominku nie możesz wręczyć osobiście.  W skład produktu wchodzi skrzynia oraz wypełnienie (sianko), wina stanowią jedynie oprawę graficzną.

  34,99 zł
 • Skrzynka na trzy wina

  Skrzynka drewniana na trzy wina.  Dobry pomysł na prezent: dobierz do zestawu wina. Twój prezent w postaci skrzynki z winami - możemy wysłać na adres obdarowanego.  Doskonałe rozwiązanie - jeśli upominku nie możesz wręczyć osobiście.  W skład produktu wchodzi skrzynia oraz wypełnienie (sianko), wina stanowią jedynie oprawę graficzną.

  40,99 zł
 • Skrzynka na cztery wina

  Skrzynka drewniana na cztery wina.  Dobry pomysł na prezent: dobierz do skrzynki wina. Twój prezent w postaci skrzynki z winami - możemy wysłać na adres obdarowanego.  Doskonałe rozwiązanie - jeśli upominku nie możesz wręczyć osobiście. W skład produktu wchodzi skrzynia oraz wypełnienie (sianko), wina stanowią jedynie oprawę graficzną.

  48,99 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów