Oferta dla HoReCa

Oferta win

Naszym klientom z branży gastronomicznej oferujemy szeroką ofertę ponad 500 win głównie z Europy — jako wyłączny lub główny importer w Polsce. Możemy się poszczycić najszerszą w Polsce ofertą win węgierskich, wyjątkową ofertą win austriackich, włoskich, hiszpańskich oraz chorwackich. Przy współpracy dbamy o szybki serwis — wysyłkę lub dostawę win realizujemy w ciągu 2 dni roboczych.

Karta win i szkolenia

Naszym Partnerom HoReCa zapewniamy indywidualne podejście i proponujemy doradztwo branżowe. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań kart win, dla klientów strategicznych przygotowujemy indywidualne projekty. Prowadzimy profesjonalne szkolenia i degustacje, uwzględniając wiedzę o winie, regionie, a także metody sprzedażowe. Zapewniamy wsparcie w zaopatrzeniu w niezbędne akcesoria do wina (wyposażenie sommelierskie), klientom strategicznym oferujemy szkło lub lodówki do wina.

Wina bankietowe

Podstawowe wina gastronomiczne na przyjęcia i eventy niezmiennie cieszą się powodzeniem. Są one tak samo ważne, jak regularna karta win. W naszej ofercie mamy podstawowe wina na zakrętkę i korek z kilku krajów — ich wybór dopasowujemy do charakteru miejsca, zwracając szczególną uwagę na atrakcyjną cenę. Możemy pochwalić się hiszpańskim winem bankietowym z certyfikatem ekologicznego pochodzenia winogron. Proponujemy też atrakcyjne wina słodkie i musujące Frizzante w kilku wariantach.

Wina bezalkoholowe

Od kilku lat rozwijamy ofertę win bezalkoholowych. To zyskujące coraz bardziej na popularności wina dezalkoholizowane, które sprawdzą się jako alternatywa dla kierowców, kobiet w ciąży, sportowców i przebywających na diecie. Dbamy o dobrą jakość i atrakcyjną cenę tych produktów.

Dedykowana etykieta

Realizujemy zamówienia na wino z personalizowaną etykietą – np. wino domu lub wino na prezent. Przygotowujemy projekt graficzny i wspólnie z winnicą oklejamy butelki (minimalne zamówienie to 200 sztuk). Autorskie etykiety realizujemy na winach węgierskich, polskich i austriackich. Uzgadniamy każdy detal takiego zamówienia, by efekt finalny był jak najlepszy.

Wina KEG

Rozwijamy ofertę win w kegach. Flagowym produktem jest „lane frizzante” w bezzwrotnym keg 20l z głowicą K-keg (key keg). Sprowadzając na bieżąco duże ilości tych win, jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną cenę, wysoką jakość oraz szybki serwis. W razie potrzeby pomagamy zorganizować profesjonalną instalację, niezbędną do serwowania tego typu win. Szczególnie polecamy ten asortyment miejscom z wysoką sprzedażą win sezonowych i eventowych.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt: biuro@rafa-wino.pl