C&C - o producencie wina

manufacturer-picture

C&C to kompleksowy projekt winiarski. Ogromne przedsiębiorstwo kierowane przez pasjonatów winiarstwa, którzy w ciągu 20 lat działalności skonsolidowali dużą liczbę posiadanych przez siebie winnic w dziewięciu obszarach uprawy winorośli we Włoszech.

Winnica

Umiejętności i wiedza techniczna nabyte przez lata przez enologów C&C srl i cały zespół sprawiły, że ich wina wyróżniają się w ważnych krajowych i międzynarodowych konkursach winiarskich. Nagrody i wyróżnienia świadczą o wartości win, ale także o zaangażowaniu i pasji, którą na co dzień cały zespół okazuje w swojej pracy.

Historia

Kiedy firma powstała w 2001 roku, w planie było utworzenie przedsiębiorstwa, zdolnego do tworzenia projektów winiarskich na całym świecie. I tak właśnie wygląda to teraz. Projekt działa w dziewięciu kluczowych obszarach winiarskich Włoszech: Piemont, Veneto, Adyga, Lombardia, Toskania, Puglia, Sardynia, Campania, Friuli Venezia Giulia. C&C sprawuje bezpośrednią kontrolę nad łańcuchem dostaw na każdym etapie produkcji, gromadząc doświadczenia, które pozwalają im działać dynamicznie i elastycznie.

Prosecco ,,P''
  • Glera
  • Włochy
  • Półwytrawne
Objętość: 750ml Smak: Półwytrawne Kolor: Białe Kraj pochodzenia: Włochy Zawartość alkoholu: 11% Temperatura podawania: 6-8 °C Produkowane ze szczepu: Glera Region: Veneto
47,99 zł