Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Kranemann Estate

Quinta do Convento de São Pedro das Águias to charakterystyczna portugalska posiadłość położona w dolinie Vale de Távora, która jest integralną częścią historii Douro. Jej początki sięgają XII wieku, kiedy osiedlili się tu mnisi z zakonu cystersów i przyczynili się do zapoczątkowania uprawy winorośli w regionie.

Oprócz swojej historii i jako jednego z najstarszych producentów w Douro, niezwykły terroir Quinta do Convento de São Pedro das Águias odróżnia go od innych posiadłości i stał się punktem odniesienia dla win portowych i DOC Douro.

Od 2018 roku Quinta do Convento de São Pedro das Águias jest częścią Kranemann Wine Estates i jest klejnotem w koronie nowego projektu turystyki winiarskiej w wyjątkowej części Douro: Vale de Távora.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Hasso Douro DOC - Red 2019

    To wino nosi imię wyjątkowego psa Hasso, zaufanego towarzysza rodziny winiarzy.  Wino Hasso Red, to mieszanka klasycznych portugalskich szczepów Douro: Touriga Nacional, Tinta Roriz, Tinta Barroca, i niewielkiej domieszki kilku innych odmian. Hasso Red jest lekkie, owocowe i ma świeży charakter, dzięki czemu jest doskonałym wyborem na każdą okazję z...

    44,99 zł
  • Hasso Douro DOC - White 2019

    To wino nosi imię wyjątkowego psa Hasso, zaufanego towarzysza rodziny winiarzy.  Wino Hasso White, to mieszanka klasycznych portugalskich białych szczepów Douro: 50% Viosinho, 30% Rabigato, 10% Arinto and 10% Gouveio Ręczny zbiór winogron, fermentacja w stalowych tankach;  dojrzewanie na osadzie przez 9 miesięcy. Cytrusowa, błyszcząca barwa wina...

    44,99 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów