Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Barta Pince - Hárslevelű Zobacz większe

Barta Pince - Harslevelu Oreg Kiraly Dulo 2017

4973

Nowy produkt

Bardzo eleganckie, subtelne Hárslevelű z trudnego rocznika. To białe wytrawne wino od jednego z najlepszych producentów w Tokaju na Węgrzech. Przed rozlaniem do butelek fermentowało i dojrzewało zaledwie 3 miesiące w beczkach z dębu węgierskiego, napełnianych po raz siódmy, o pojemności 220 litrów. Ograniczona produkcja z 0,6-hektarowej parceli Hárslevelű w winnicy Öreg Király. Będzie idealnym dodatkiem do sernika kremowego z pomarańczami

Więcej szczegółów

199,99 zł brutto

Producent
Barta Pince
Barta Pince

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Węgry
Region Tokaj
Szczep Harslevelu
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13,5%
Temperatura podawania 10-12 °C

Barta Pince

Producent wina – Karol Barta dokłada wszelkich starań, aby zachować właściwości gleby dla przyszłych pokoleń, dlatego stara się uprawiać winnice maksymalnie ekologicznie. Jego filozofia uprawy wina brzmi: interweniować w jak najmniejszym stopniu, zachować maksymalną czystość i używać metod organicznych do tworzenia win. Winnica posiada 10 hektarów uprawy, w tym nasadzenia na wysokości 320 m. n. p. m, na najwyższych partiach Öreg Király dűlő (Winnicy Starego Króla), gdzie winorośl uprawiano już w XIII wieku i które uchodzą za jedne z najlepszych w Tokaju. Winnica jest także oficjalnym dostawcą wina dla rządu Węgier.

30 innych produktów w tej samej kategorii: