Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Tezza - Valpolicella Ripasso 'Ma Roat' Zobacz większe

Tezza - Valpolicella Ripasso Ma Roat 2017

29309

Nowy produkt

Włoskie czerwone wino wytrawne. Produkowane jest w regionie Veneto, w apelacji Valpolicella, której częścią jest obszar Valpantena. Ripasso bez beczki to rzadkość, a takie właśnie jest Ma Roat. Wino o purpurowej barwie, aromaty malin, jeżyn i czarnego pieprzu. Ciepłe na podniebieniu, gładkie i łagodne taniny. Polecane do lekkich mięs czerwonych oraz do świeżych serów. 

Więcej szczegółów

61,99 zł brutto

Producent
Tezza
Tezza

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Włochy
Region Veneto
Szczep Corvina
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13,5%
Temperatura podawania 16-18 °C

Tezza

Rodzinne Gospodarstwo w dolinie Valpantena rozciągającej się z Północno-Wschodniej części Verony. Prowadzone jest przez dwóch braci braci i kuzyna: Vanio, Frederico i Flavio, a założone przez ich dziadków we wczesnych latach 60-tych. Winorośl uprawiana jest na kilkudziesięciu hektarach z których w najlepszych rocznikach przygotowywane jest nie więcej niż 300,000 butelek, które trafiają zarówno na rynek rodzimy jak i ogólnoświatowy. W tym rodzinnym Gospodarstwie każdy z trzech wspólników odgrywa inną rolę: winnica, winiarnia oraz handel i marketing są traktowane jak osobne specjalizacje.

30 innych produktów w tej samej kategorii: