Winnica Fritz - Rubinus Zobacz większe

Winnica Fritz - Rubinus 2018

6268

Nowy produkt

Polskie półwytrawne wino czerwone z małopolskiej winnicy Fritz.

Niezwykły kupaż trzech szczepów; Regent, Marechal Foch, Cabernet Cortis. Wino likierowe, półwytrawne o wielkim potencjale, leżakuje i dojrzewa w dębowych beczkach, rozwijając z czasem niezwykle złożone aromaty. Dodanie spirytusu przerywa fermentację a pozostały cukier resztkowy wraz z bogactwem innych składników kieruje wino na nowy proces dojrzewania. Leżakując kilka lat nabiera głębi i szlachetności. Całość dopełnia intensywny owocowy aromat z nutami wanilii i korzennego posmaku. 

Idealnie pasuje do kaczki, gęsi, bakalii, ciast i deserów. Polecane szczególnie do suszonej wołowiny, wyrazistych serów, czekolady i markowych cygar.

Więcej szczegółów

79,99 zł brutto

Producent
Winnica Fritz
Winnica Fritz

Opis

Kolor Czerwone
Smak Półwytrawne
Kraj pochodzenia Polska
Region Województwo Małopolska
Szczep Regent
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 14%
Temperatura podawania 16-18 °C

Winnica Fritz

Winnica położona jest w Chełmcu na Paściej Górze sercu Ziemi Sądeckiej pełnej wielu atrakcji kulturalnych, przyrodniczych i turystycznych. Właściciele ppiekują się nią z pełnym zaangażowaniem, czerpiąc z tego nieopisaną radość i satysfakcję. To także miejsce terapii i źródło nadziei dla osób chorych na autyzm będących pod opieką Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem MADA, która utworzyła dla nich w naszej winnicy Ogrodnicze Warsztaty Terapii Zajęciowej. Zyski z działalności winnicy w całości przeznaczany jest na wsparcie działań pomocowych Fundacji MADA.

20 innych produktów w tej samej kategorii: