Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Winnica Fritz - Aureus Zobacz większe

Winnica Fritz - Aureus 2018

6265

Nowy produkt

Wino białe, wytrawne z małopolskiej winnicy Fritz.

Niepowtarzalny kupaż 4 szczepów; Seyval Blanc, Johanniter, Muskat Odesski i Solaris. Zapach owocowo-kwiatowy z nutami jaśminu, akacji i konwalii. W ustach świeże i rześkie z akcentami owoców cytrusowych, w głębi czają się nuty gruszy, renklody i brzoskwini. Wino o złocistej barwie, harmonijnym bukiecie, lekko mineralne i dobrze zrównoważone.

Polecane do lekkich przystawek, mięsnych/rybnych/warzywnych - do wyboru, a także owoców morza oraz dań orientalnych.

Więcej szczegółów

58,99 zł brutto

Producent
Winnica Fritz
Winnica Fritz

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Polska
Region Małopolska
Szczep Johanniter
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12%
Temperatura podawania 10-12 °C

Winnica Fritz

Winnica położona jest w Chełmcu na Paściej Górze sercu Ziemi Sądeckiej pełnej wielu atrakcji kulturalnych, przyrodniczych i turystycznych. Właściciele ppiekują się nią z pełnym zaangażowaniem, czerpiąc z tego nieopisaną radość i satysfakcję. To także miejsce terapii i źródło nadziei dla osób chorych na autyzm będących pod opieką Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem MADA, która utworzyła dla nich w naszej winnicy Ogrodnicze Warsztaty Terapii Zajęciowej. Zyski z działalności winnicy w całości przeznaczany jest na wsparcie działań pomocowych Fundacji MADA.

17 innych produktów w tej samej kategorii: