Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Nowy Valori - Montepulciano d'Abruzzo BIO Zobacz większe

Valori - Montepulciano d'Abruzzo BIO 2016

17247

Nowy produkt

Czerwone wytrawne wino z włoskiej Abruzji. Idealny przedstawiciel szczepu z powodu świeżości owoców i miękkości garbnika. To Montepulciano d’Abruzzo wyraża prawdziwą tradycję szczepu tej lokalnej winorośli.

Nos rozwija zapachy suszonych owoców, czerwonych owoców, przypraw i minerałów, a na podniebieniu jest wyrazisty, dynamiczny i głęboki. Dojrzewa w stali nierdzewnej w kontrolowanej temperaturze przez 12 miesięcy. Wino organiczne.

Będzie pasowało do dań z wołowiny, wieprzowiny, cielęciny i do makaronów.

Więcej szczegółów

58,99 zł brutto

Producent
Valori Vini
Valori Vini

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Włochy
Region Abruzja
Szczep Montepulciano d'Abruzzo
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13,5%
Temperatura podawania 16-18 °C

Valori Vini

Valori to nowoczesna winnica, zakorzeniona w jednym z najlepszych obszarów produkcji wina w Abruzji - na wzgórzach Teramo, gdzie rozciąga się na ponad 14 hektarach między wioskami Sant’Omero i Controguerra. Założona przez Luigi Valori w Sant’Omero w 1996 roku, dziś produkuje około 125 000 butelek rocznie dla łącznie 5 etykiet, w tym świeżych win i Rezerw zdominowanych przez rodzime odmiany Abruzzo. Wina Valori posiadają certyfikaty wina ekologicznego, a misją firmy jest promowanie i inwestowanie w innowacyjne rolnictwo ekologiczne.

30 innych produktów w tej samej kategorii: