Zestaw Pinot Noir Premium Zobacz większe

Zestaw Pinot Noir Premium

Nowy produkt

Domaine Huguenot Fixin Petit Crais to czerwone wino wytrawne pochodzące z ciężkich gleb gliniastych w wiosce Fixin we francuskiej Burgundii, które nadają winu tonicznego i mocnego charakteru. Na podniebieniu rozwija się piękna aromatyczna paleta dojrzałych owoców i przypraw, kończąca się obfitym i bogatym wykończeniem. Wino wyprodukowane ze szczepu Pinot Noir, leżakuje w beczce z francuskiego dęba przez okres 12 do 18 miesięcy.

Aloxe-Corton Les Morais to klasyczne francuskie wino wytrawne z Burgundii, zrobione z Pinot Noir. Średnio jasny wiśniowy kolor czerwony. Rustykalny nos, ziemia, dużo czerwonych owoców oraz aromat drewna. Podniebienie jeszcze bardziej uwypukla czerwone owoce, wyraźną kwasowość, delikatne taniny i długi finisz.

Doskonały Pinot Noir z austriackiej winnicy Umathum. 25-letnie grona, ręcznie zbierane. Wino dojrzewało przez 14 miesięcy w beczkach dębowych. Rubinowo-czerwony kolor malin z nutami czerwonych porzeczek. Bardzo mocne, miękkie na podniebieniu  z lekko zadymioną nutą. W finiszu czerwone jagody z niuansami czekolady i kawy. Długo pozostawia w ustach łagodny posmak. Dobry potencjał starzenia.

Cena zestawu nie podlega rabatowaniu.

Więcej szczegółów

519,97 zł brutto

738,47 zł

payments-logos

Zawartość

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Pinot Noir Premium

Zestaw Pinot Noir Premium

Zestaw trzech wybitnych win ze szczepu Pinot Noir. Dwa Francuskie z Burgundii, jedno z Austrii.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: