Zestaw do degustacji z MARCINEM - biała Hiszpania Zobacz większe

ZESTAW DO DEGUSTACJI Z MARCINEM 2.0

Nowy produkt

Hiszpania nieoczywista, bo na biało, zaświeci dwiema jasnymi gwiazdami. Ten zestaw pozwoli w domowym zaciszu cieszyć się degustacją z komentarzem eksperta oraz dowiedzieć się czegoś o iberyjskich winach białych! W przededniu Świąt może to być bardzo przydatna wiedza.
Marcin tym razem będzie degustować i omawiać nasze WINO MIESIĄCA ze sławnego regionu Rioja, rzadko spotykanej, wyjątkowej klasy reserva, aż z 2011 roku! Dowiecie się jakie wina wytrawne w tym kolorze są długowieczne i nie tracą wigoru przez dekadę lub dwie. Dla przeciwwagi świeża biel z serca nowoczesnej Katalonii, ekologiczne wino spod samiuśkiej Barcelony. Tym samym poznamy historię rodziny Pujol-Busquets, PRODUCENTA MIESIĄCA.
Nauka zdalna o winach jest możliwa, a nasz zestaw wspomaga teorię zmysłową praktyką! Marcin Zatorski od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzi kursy i szkolenia o winach, o których opowiada z pasją i solidnym osadzeniem w kulturze. Zapraszamy do oglądania i wspólnej degustacji!

Więcej szczegółów

129,99 zł brutto

146,48 zł

payments-logos

Zawartość

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW DO DEGUSTACJI Z MARCINEM 2.0

ZESTAW DO DEGUSTACJI Z MARCINEM 2.0

Zestaw dwóch białych win Hiszpańskich. Zaskakujące, nieoczywiste - z komentarzem eksperta, będą smakować jeszcze lepiej ;)

Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii: