Zestaw win Purple Rain Zobacz większe

Zestaw win Purple Rain

Nowy produkt

W zestawie taniej!

Polskie wino ze szczepu Regent. Fermentacja w kadziach stalowych, dojrzewanie 50% wina przez rok w nowych beczkach z dębu węgierskiego. Wino o przyzwoitej owocowości i nieco dzikim, nieokrzesanym charakterze. Wyczujemy wiśnie, wędzoną śliwkę, aronię, żołędzie, pestki, mieszankę warzyw, piwnicę, jagody, ściółkę, starą derkę, ziemię. Wino trochę surowe, goryczkowe, o zadziornej, chropawej końcówce. Czas, dojrzewanie będą mu z pewnością sprzyjać.

Więcej szczegółów

209,94 zł brutto

239,94 zł

payments-logos
Producent
Hybridium
Hybridium

Zawartość

  • 6 x Winnica Hybridium - Purple Rain

    Polskie wino ze szczepu Regent. Fermentacja w kadziach stalowych, dojrzewanie 50% wina przez rok w nowych beczkach z dębu węgierskiego. Wino o przyzwoitej owocowości i nieco dzikim, nieokrzesanym charakterze. Wyczujemy wiśnie, wędzoną śliwkę, aronię, żołędzie, pestki, mieszankę warzyw, piwnicę, jagody, ściółkę, starą derkę, ziemię. Wino trochę surowe,...

    39,99 zł

Hybridium

Winnica Hybridium mieści się w małej miejscowości Witanowice na wzgórzach otaczających od północnego wschodu Wadowice,około 40 km od Krakowa. Winnica leży na wysokości nieco ponad 300 m npm,ma wystawę południową, średnie nachylenie 8%. Wśród uprawianych winorośli przeważają szczepy na wina czerwone - Regent i Rondo. Na wina białe uprawiane są odmiany Hibernal, Solaris i Bianca. Produkuje się tu wyłącznie wina jednoszczepowe.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw win Purple Rain

Zestaw win Purple Rain

Zestaw 6 win Purple Rain z Małopolskiej winnicy Hybridium.  Wino trochę surowe, goryczkowe, o zadziornej, chropawej końcówce. Czas, dojrzewanie będą mu z pewnością sprzyjać.

Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii: