Nowy Zestaw Biało-Czerwony z Winnicy Hybridium Zobacz większe

Zestaw Biało-Czerwony z Winnicy Hybridium

Nowy produkt

Zestaw Biało-Czerwony dla uczczenia Święta Niepodległości.

Wina z Winnicy Hybridium, która mieści się w małej miejscowości Witanowice na wzgórzach otaczających od północnego wschodu Wadowice, około 40 km od Krakowa. Produkuje się tam wyłącznie wina jednoszczepowe.

Wino Białe wytrawne - Nea - lekkie wino przygotowane na bazie szczepu Bianca. Dominuje dojrzała pigwa, odrobina gruszki i przyjemna kremowość.

Wino Czerwone wytrawne - Circo - jest intensywnie owocowe, taniczne, ale dobrze dotarte, gładkie, miękkie. W smaku sporo nut jeżyn, morwy, soczystych wiśni, dojrzewającej szynki, dymu. Poukładane, intensywne i gładkie. Wino z charakterem, ma styl. Wykonane z odmiany Rondo. 

Więcej szczegółów

94,00 zł brutto

payments-logos
Producent
Hybridium
Hybridium

Zawartość

Hybridium

Winnica Hybridium mieści się w małej miejscowości Witanowice na wzgórzach otaczających od północnego wschodu Wadowice,około 40 km od Krakowa. Winnica leży na wysokości nieco ponad 300 m npm,ma wystawę południową, średnie nachylenie 8%. Wśród uprawianych winorośli przeważają szczepy na wina czerwone - Regent i Rondo. Na wina białe uprawiane są odmiany Hibernal, Solaris i Bianca. Produkuje się tu wyłącznie wina jednoszczepowe.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Biało-Czerwony z Winnicy Hybridium

Zestaw Biało-Czerwony z Winnicy Hybridium

Zrób sobie upominek z okazji Święta Niepodległości: wino białe i czerwone z polskiej Winnicy Hybridium.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: