Nowy Zestaw JESIEŃ NA CZERWONO Zobacz większe

Zestaw JESIEŃ NA CZERWONO

Nowy produkt

Jesienny zestaw win czerwonych wytrawnych. Zapraszamy w winną podróż po Europie! Zróżnicowane i mniej znane szczepy, urozmaicone bukiety smakowe i odmienne style.

W winie z Douro - Quinta do Convento, posmakujemy portugalskich szczepów: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz. To wino solidne i dojrzałe. Z Portugalii mamy blisko do Hiszpanii i degustujemy masywną Crianza Godelia Tinto ze szczepu Mencia z regionu Bierzo w Leon - to nasze najlepsze wino do steka i w dodatku z tego samego rocznika co Douro.

Włochy oferują nam w tym zestawie ciekawe wino niebeczkowane i owocowe Valpolicella Ripasso "Ma Roat" od producenta Tezza znajdującego się w sercu apelacji Valpolicella - w dolinie Valpantena.

Podróżujemy do środkowej Europy - Josef Umathum - Zweigelt biodynamiczny to wino czerwone, wytrawne z regionu Burgenland w Austrii. Klasyczny, średniej wagi Zweigelt, jak charakterystyczny dla tego wspaniałego Winiarza!

Lżejsze wino do dużego kieliszka proponujemy z Węgier, to Eger: Attila Petreny - Pinot Noir 2015 z linii Gold. W smaku klasycznie lekkie, delikatne, pełne czerwonych owoców.

Na koniec Langwedocja, czyli wino z południa Francji od Abbotts & Delaunay. Owoc Syrah trzech terroir prezentujących wzajemną różnorodność. Bogate i pełne na podniebieniu, o dobrym ciele i gładkich taninach. Zaskakująco intensywne i zrównoważone!

Zestaw win Jesień na Czerwono zapewni bogactwo smaków, jakie mogą dostarczyć wyjątkowe i dojrzałe wina czerwone wytrawne z kilku regionów winiarskich starego kontynentu. To będą smaczne wina!

Więcej szczegółów

349,99 zł brutto

392,94 zł

payments-logos

Zawartość

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii. Aby dodać własną opinię zaloguj się.

Napisz opinię

Zestaw JESIEŃ NA CZERWONO

Zestaw JESIEŃ NA CZERWONO

Zestaw win czerwonych wytrawnych z kilku europejskich krajów.

Produkty powiązane

25 innych produktów w tej samej kategorii: