Nowy Zestaw GIZELLA - WYTRAWNIE Zobacz większe

Zestaw GIZELLA - WYTRAWNIE

15145

Nowy produkt

Wspólnie z winnicą Gizella przygotowaliśmy zestaw, który wprawi w zachwyt każdego miłośnika Tokaju. Gizella to topowy producent nowej fali na Węgrzech słynący z ciągłego podnoszenia poziomu swoich win.
W zestawie znajdują się po dwie butelki:

  • Gizelli 2019 - świeżego, lekkiego blendu Furmint / Harslevelu, który wspaniale orzeźwi w gorący letni dzień.
  • Furmint 2018 - Furmint z niewielką domieszką Harslevelu z wyjątkowego, gorącego rocznika. Owoce dojrzały w tym samym czasie we wszystkich winnicach, więc winiarz dla uzyskania lepszej równowagi połączył te elementy tworząc to wyjątkowe wino. Bogate i złożone wino, 10% wina dojrzewało w beczce.
  • Barat 2019 - świeżutkie Harslevelu winifikowane bez udziału beczki. Owoce, które dały to wino zebrano na parceli Barat w miejscowości Tarcal. Wino soczyste, przywodzące na myśl tropikalne owoce, podszyte mineralnym słonawym posmakiem.

Więcej szczegółów

349,99 zł brutto

439,94 zł

Producent
Gizella Pince
Gizella Pince

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Węgry
Region Tokaj
Objętość 750ml
Temperatura podawania 10-12 °C

Zawartość

Gizella Pince

Doświadczenie w uprawie owoców, świetne terroir, złożoność. Tokaj to zapewnia. "Dla mnie wszystko zaczęło się od moich dziadków" - podkreśla właściciel, Laszlo Szilagyi. Następnie w 2005 roku miałem okazję przejąć odpowiedzialność i kontynuować Ich dzieło - nie zawahałem się tego zrobić. To była wielka podróż, zawsze w pogoni za najwyżsąj jakością...

20 innych produktów w tej samej kategorii: