Zestaw ZWEIGELT Winzer Krems Zobacz większe

Zestaw WINZER KREMS BLAUER ZWEIGELT

Nowy produkt

Wino wchodzące w skład tego zestawu to wytrawny austriacki Blauer Zweigelt z regionu Krems.

Delikatne, owocowe i energiczne czerwone wino o wysokiej jakości. Miękkie, trochę pikantne i bardzo soczyste. Typowe aromaty owocowe czereśni, wiśni, cynamonu i truskawek, delikatnie zróżnicowane, pełne.

Proponujemy połączyć z jedzeniem: idealne wino z mocno smażonym drobiem i licznymi potrawami z dziczyzny; pasuje do steków, filetów wołowych i pasztetów z dziczyzny. Jest także mile widzianym partnerem w przypadku twardych serów (parmezan, stara Gouda, ser górski itp.)

Kup szóstkę, jeśli planujesz mięsnego grilla ze znajomymi ;)

CHWILOWY BRAK W MAGAZYNIE

Więcej szczegółów

242,95 zł brutto

275,94 zł

payments-logos
Producent
Winzer Krems
Winzer Krems

Zawartość

Winzer Krems

To największy austriacki producent win jakościowych i dobitny dowód na to, że w winiarstwie niekoniecznie „duży” musi oznaczać „gorszy”. Firma jest współwłasnością 962 winiarzy, którzy uprawiają winorośl aż na na 990 hektarach. Cały zbiór jest przeprowadzany ręcznie. Potwierdzeniem jakości powstających w spółdzielni produktów jest przywilej ich dostarczania – od dwunastu lat! – na bal w Operze Wiedeńskiej. Większość produkcji opiera się tradycyjnie o Gruner Veltlinera oraz Rieslinga. Winzer Krems wytwarza z szczególną pieczołowitością wina z najwyższej linii Sommelier dedykowanej do gastronomi. Efektem jest najlepszy Riesling konkursu Salon15 - Pfaffenberg 2013.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw WINZER KREMS BLAUER ZWEIGELT

Zestaw WINZER KREMS BLAUER ZWEIGELT

Wino wchodzące w skład tego zestawu to wytrawny austriacki Blauer Zweigelt z regionu Krems, od producenta Winzer Krems.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: