Zestaw FURMINT T.Nobilis Zobacz większe

Zestaw TOKAJ NOBILIS FURMINT BIO

15513

Nowy produkt

Przyjemne, delikatnie wytrawne wino białe z wiodącej węgierskiej winiarni Tokaj Nobilis. Przygotowane z odmiany Furmint na bazie certyfikowanych upraw ekologicznych, które przyczyniły się do jego indywidualnego owocowego charakteru. W zapachu wina obok gruszki pojawiają się migdały i zioła. Jest delikatne i eleganckie. Długi posmak i dobra równowaga charakteryzują to wino pochodzące z butikowej winnicy, uznawanej za jedną z najlepszych w regionie. W 2012 roku właścicielkę Saroltę Bardos wyróżniono tytułem Winiarz Regionu.

Polecamy pić schłodzone. Będzie smakowało szczególnie w gorące letnie dni.

Wino organiczne.

Więcej szczegółów

269,95 zł brutto

299,94 zł

payments-logos
Producent
Tokaj Nobilis
Tokaj Nobilis

Zawartość

  • 6 x Tokaj Nobilis - Furmint BIO 2020

    Przyjemne, delikatnie wytrawne wino białe z wiodącej węgierskiej winiarni Tokaj Nobilis. Przygotowane z odmiany Furmint na bazie certyfikowanych upraw ekologicznych, które przyczyniły się do jego indywidualnego owocowego charakteru. W zapachu wina obok gruszki pojawiają się migdały i zioła. Jest delikatne i eleganckie. Długi posmak i dobra równowaga...

    49,99 zł

Tokaj Nobilis

Butikowa winiarnia należąca do małżeństwa Sarolty Bardos i Petera Molnara jest przykładem sukcesu, jaki można osiągnąć w rodzinnym winiarstwie. 6 hektarowa posiadłość ze stuletnim domem, w którym odbywa się produkcja oraz leżakowanie win, oraz dwie główne parcele: Csirke (2 ha, gleba bogata w minerały, zbocza południowe i południowo-wschodnie na wysokości ok 250 m n.p.m.) i Barakonyi (4 ha, gleba głównie gliniasta, zbocza południowe i południowo-wschodnie, 250-280 m n.p.m.) oferuje przegląd popularnych tokajskich odmian takich jak Furmint, Harslevelu, Sarga Muskotaly w doskonałej odsłonie. Jako enolog Sarolta Bardos została wyróżniona mistrzowskim tytułem w regionie w 2012 roku.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw TOKAJ NOBILIS FURMINT BIO

Zestaw TOKAJ NOBILIS FURMINT BIO

Zestaw 6 win od Sarolty Bardos z Tokaj Nobilis. Przyjemne, delikatnie wytrawne wino, przygotowane z odmiany Furmint.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: