Nowy Zestaw Tezza PINOT GRIGIO Zobacz większe

Zestaw Tezza PINOT GRIGIO

Nowy produkt

Wchodzące w skład zestawu wino, produkowane jest z odmiany Pinot Grigio. Białe, wytrawne z apelacji Valpolicella. Wino fermentujące i dojrzewające w stalowych kadziach. Ma jasną barwę, mocno orzeźwiający charakter. Nos pełen świeżych owoców, z których najbardziej daje o sobie znać dojrzała gruszka. Gładkie, pełne w smaku i przyjemne, jednak z wyczuwalną dozą dyskretnej pikantności.

Dobra propozycja na wakacyjne popołudnie - na schłodzone Pinot Grigio zaproś znajomych lub podaj jako aperitif przed rodzinnym obiadem.

Więcej szczegółów

210,55 zł brutto

233,94 zł

Producent
Tezza
Tezza

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Włochy
Region Veneto
Szczep Pinot Grigio
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12%
Temperatura podawania 10-12 °C

Zawartość

Tezza

Rodzinne Gospodarstwo w dolinie Valpantena rozciągającej się z Północno-Wschodniej części Verony. Prowadzone jest przez dwóch braci braci i kuzyna: Vanio, Frederico i Flavio, a założone przez ich dziadków we wczesnych latach 60-tych. Winorośl uprawiana jest na kilkudziesięciu hektarach z których w najlepszych rocznikach przygotowywane jest nie więcej niż 300,000 butelek, które trafiają zarówno na rynek rodzimy jak i ogólnoświatowy. W tym rodzinnym Gospodarstwie każdy z trzech wspólników odgrywa inną rolę: winnica, winiarnia oraz handel i marketing są traktowane jak osobne specjalizacje.

20 innych produktów w tej samej kategorii: