Zestaw Tezza PINOT GRIGIO Zobacz większe

Zestaw Tezza PINOT GRIGIO

Nowy produkt

Wchodzące w skład zestawu wino, produkowane jest z odmiany Pinot Grigio. Białe, wytrawne, organiczne z apelacji Valpolicella. Wino fermentujące i dojrzewające w stalowych kadziach. Ma jasną barwę, mocno orzeźwiający charakter. Nos pełen świeżych owoców, z których najbardziej daje o sobie znać dojrzała gruszka. Gładkie, pełne w smaku i przyjemne, jednak z wyczuwalną dozą dyskretnej pikantności.

Dobra propozycja na wakacyjne popołudnie - na schłodzone Pinot Grigio zaproś znajomych lub podaj jako aperitif przed rodzinnym obiadem.

Więcej szczegółów

210,55 zł brutto

payments-logos
Producent
Tezza
Tezza

Zawartość

Tezza

Rodzinne gospodarstwo w dolinie Valpantena znajdującej się na północny wschód od Werony. Prowadzone jest przez dwóch braci i kuzyna: Vanio, Federico i Flavio, a założone przez ich dziadków we wczesnych latach 60-tych. Winorośl uprawiana jest na kilkudziesięciu hektarach z których w najlepszych rocznikach przygotowywane jest nie więcej niż 300 000 butelek, które trafiają po trosze na rynek rodzimy, ale w większości na ogólnoświatowy. W tym rodzinnym gospodarstwie każdy z trzech wspólników odgrywa inną rolę: winnica, winiarnia oraz handel i marketing są traktowane jak osobne specjalizacje.

Poznaj filozofię producenta

Przyznane wyróżnienia:
styczen-2021

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Tezza PINOT GRIGIO

Zestaw Tezza PINOT GRIGIO

Zestaw 6 win. Wchodzące w skład zestawu wino, produkowane jest z odmiany Pinot Grigio. Białe, wytrawne z apelacji Valpolicella.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: