Zestaw 3 - ŚWIATOWE SZCZEPY, LOKALNY PRODUCENT Zobacz większe

Zestaw ŚWIATOWE SZCZEPY, LOKALNY PRODUCENT

15153

Nowy produkt

Dwa najważniejsze szczepy światowe - Chardonnay i Cabernet Sauvignon w węgierskim wydaniu - oba w wersji delikatnie wytrawnej. Na deser półsłodki Muscat. Wszystkie trzy wina pochodzą od jednego wyszukanego producenta z południa Węgier i żeby było milej spakowaliśmy ich po dwie butelki - łącznie w zestawie 6 butelek.

Więcej szczegółów

167,34 zł brutto

payments-logos

Zawartość

 • 2 x Kunvin - Muscat Ottonel Muskotaly

  Węgierskie białe wino półsłodkie z regionu Hajos-Bajai. Muskat Ottonel prawdopodobnie jest krzyżówką chasselas i muscat de saumur, klonu pinota. Krągłe, orzeźwiające wino o żywej kwasowości, zapachu kwiatów i świeżych owoców. Dobrze harmonizuje się naturalny cukier gronowy z bukietem owocowym. Szczególnie polecany do lekkich deserów i owoców.

  19,99 zł
 • 2 x Kunvin - Cabernet Sauvignon

  Węgierskie czerwone wino wytrawne z regionu Hajos-Bajai. Wino o kolorze głęboko rubinowym. Bardzo aksamitny bukiet dojrzałej jeżyny. Miękkie taniny sprawiają, że wino jest lżejsze i łatwiej pijalne niż typowy przedstawiciel szczepu. Polecamy do potrawy z czerwonego mięsa i dziczyzny. Jest to nasz zdecydowany faworyt w kategorii ekonomiczny Cabernet...

  25,99 zł
 • 2 x Kunvin - Chardonnay

  Węgierskie białe wino wytrawne z regionu Hajos-Bajai. Wino wykonane z jednej z najpopularniejszych na świecie białych odmian - Chardonnay. Dyskretny aromat, pełne w smaku. Białe wino o świeżym aromacie jasnych owoców pestkowych, średniej budowie i intrygującym pikantnym wykończeniu.

  25,99 zł

Opinie

Napisz opinię

Zestaw ŚWIATOWE SZCZEPY, LOKALNY PRODUCENT

Zestaw ŚWIATOWE SZCZEPY, LOKALNY PRODUCENT

Najważniejsze szczepy światowe delikatnie wytrawne z jednego adresu. Na deser półsłodki Muscat.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: