Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Casabella - Malvasia Secco Frizzante Zobacz większe

Casabella - Malvasia Secco Frizzante N/V

4041

Nowy produkt

Przyjemnie proste, delikatnie musujące i subtelnie wytrawne białe wino. Urozmaicenie we włoskim świecie takich win zdominowanym przez Prosecco. Odmiana Malvasia dała intensywny bukiet owocowo – kwiatowy. Nie tak kwiatowy jak w przypadku Prosecco - na pierwszym planie dzika róża, w tle owoce tropikalne. Na podniebieniu przyjemne orzeźwienie delikatnym owocowym kwaskiem jak z zielonego jabłka. Wino do popijania na Aperitif szczególnie w słoneczne, letnie dni.

Więcej szczegółów

31,99 zł brutto

Producent
Casabella
Casabella

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Włochy
Region Emilia Romagna
Szczep Malvasia
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 10%
Temperatura podawania 10-12 °C

Casabella

Casabella znajduje się w samym sercu starożytnego "kraju wina" i stanowi element ciągłości między tradycją a innowacją. Jest to mało w Polsce znana apelacja Colli Piacentini w regionie Emilia-Romagna. Uprawia się tu głównie lokalne odmiany winorośli takie jak czerwone Bonarda, Barbera czy Croatina i biała Malvasia lub Lambrusco. Obecnie wysoka jakość, dynamiczny i szybki rozwój sprawiły, że wina Casabella zdobywają liczne nagrody na arenie międzynarodowej. 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: