• Pakiet
Zestaw Furmint Februar

Zestaw Furminty wytrawne na Furmint Februar

Ocena:
Smak
Wytrawne
Kraj pochodzenia
Węgry
Szczep
Furmint
Objętość
750ml
Kolor
Białe
Temperatura podawania
10-12 °C

400,00 zł

Opis

Idzie luty, to dla Węgrów sygnał, że czas świętować najważniejszą madziarską odmianę winorośli!

Furmint Februar to międzynarodowa akcja promująca wybitne wina węgierskie z tej odmiany. Tokaj jest dla furminta kolebką, domem i najlepszym schronieniem. Właśnie stamtąd, z tego regionu numer jeden u bratanków, regionu o międzynarodowej sławie, pochodzą najzacniejsze furminty!

Choć zabrzmi to nieskromnie, Rafa-wino ma ich znakomitą kolekcję i najszerszy wybór w Polsce. Choćby dlatego, że nasza siedziba mieści się w Nowym Sączu, u bram tokajskiego szlaku, na który wstępujemy regularnie. Z dumą i radością dzielimy się naszymi wyborami pokazując to, co w Tokaju najlepsze.

W naszym zestawie jest już zwiastun nowej mody na wina musujące z furminta, także cała paleta odcieni win wytrawnych, bogata jak złożone terroir Tokaju, a wreszcie perełka dla konesera, naturalny furmint spod wulkanu Somló, na dalekim zachodzie Węgier.

Zestaw Furmint Februar to unikalna możliwość degustacji porównawczej różnych stylów furminta, top selekcja prosto od elitarnej awangardy producentów - takie rzeczy, tylko w Rafie!

Najlepiej podawać do

Charakterystyczne aromaty

O producencie

Ocena

Obecnie brak recenzji tego produktu.

Inni klienci kupili również