Nowy Champagne Delavenne Pere&Fils Blanc De Blanc  N/V Zobacz większe

Champagne Delavenne Pere&Fils Blanc De Blanc 2017

Nowy produkt

Champagne Blanc de Blancs jest produkowany w 100% z Chardonnay z winnic Grand Cru w Cramant, na zboczu Côte des Blancs. Pojedynczy zbiór w roku 2017.

Jasnożółta barwa z jasnozielonymi refleksami. Delikatny blask ożywia tego szampana, podkreślając jego aromaty i elegancję. Delikatny nos i lśniąca elegancja. Jedwabiste uczucie w ustach. Aromaty świeżych owoców i cytrusów. Świetna harmonia i równowaga.

Wypróbuj go jako dodatek do ryb i owoców morza, sushi, smażonego kurczaka lub małży, a nawet prostych przyjemności, takich jak dobry chleb i solone masło.

Więcej szczegółów

209,00 zł brutto

Producent
Delavenne Pere&Fils
Delavenne Pere&Fils

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Francja
Region Szampania
Szczep Chardonnay
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12,5%
Temperatura podawania 8-10'C

Delavenne Pere&Fils

Jesteśmy producentami szampana, którzy wytwarzają i sprzedają szampana wyłącznie z własnych winogron. Można takich producentów rozpoznać po wzmiance RM na etykiecie. Taka klasyfikacja, świadcząca o naszej niezależności, pozwala nam kontrolować każdy etap produkcji, a także jakość naszych szampanów: posiadamy ziemię, na której sami pracujemy, zbieramy winogrona tylko z naszych winnic i wyciskamy je na terenie posiadłości, w naszej własnej prasie rodzinnej, proces winifikacji odbywa się w naszych własnych piwnicach, sprzedajemy bezpośrednio nasze szampany i Bouzy Rouge.

Z przyjemnością prezentujemy naszą rodzinną posiadłość, klasyfikowaną jako Grand Cru - nasza wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, zawsze w zgodzie z tradycjami regionu Szampanii i wartościami naszego rodzinnego majątku. Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości szampana, który rok po roku zdobędzie Wasze serce.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: