Nowy Champagne Delavenne Pere&Fils  Rose Brut N/V Zobacz większe

Champagne Delavenne Pere&Fils Rose Brut N/V

Nowy produkt

Grand Cru Bouzy Brut Rosé powstaje poprzez zmieszanie naszego Pinot Noir(43%) i Chardonnay (40%) z dwóch kolejnych zbiorów z naszymi pozbawionymi łodyg, ręcznie tłoczonymi A.O.C. Bouzy Rouge (17%).  Spontaniczna fermentacja w zbiornikach ze stali nierdzewnej. Bez fermentacji jabłkowo-mlekowej, bez klarowania, bez stabilizacji na zimno, Tylko cierpliwa ostrożna produkcja wina, aby zachować wszystkie aromaty i smaki Bouzy terroir.

Aromaty czerwonych jagód, pieczonych czerwonych jabłek i płatków róży. Ten szampan jest soczysty i sycący w ustach, z kremowym, trwałym musem i eleganckim, mineralnym wykończeniem. Spróbuj z kaczką, jako aperitif lub z deserami czekoladowymi, świeżą truskawką lub ciastem wiśniowym.

Wino wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach.

Więcej szczegółów

209,00 zł brutto

Producent
Delavenne Pere&Fils
Delavenne Pere&Fils

Opis

Kolor Różowe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Francja
Region Szampania
Szczep Pinot Noir
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12,5%
Temperatura podawania 8-10'C

Delavenne Pere&Fils

Jesteśmy producentami szampana, którzy wytwarzają i sprzedają szampana wyłącznie z własnych winogron. Można takich producentów rozpoznać po wzmiance RM na etykiecie. Taka klasyfikacja, świadcząca o naszej niezależności, pozwala nam kontrolować każdy etap produkcji, a także jakość naszych szampanów: posiadamy ziemię, na której sami pracujemy, zbieramy winogrona tylko z naszych winnic i wyciskamy je na terenie posiadłości, w naszej własnej prasie rodzinnej, proces winifikacji odbywa się w naszych własnych piwnicach, sprzedajemy bezpośrednio nasze szampany i Bouzy Rouge.

Z przyjemnością prezentujemy naszą rodzinną posiadłość, klasyfikowaną jako Grand Cru - nasza wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, zawsze w zgodzie z tradycjami regionu Szampanii i wartościami naszego rodzinnego majątku. Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości szampana, który rok po roku zdobędzie Wasze serce.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: