Nowy Champagne Delavenne Brut Zobacz większe

Champagne Delavenne Pere&Fils Reserve Brut N/V

Nowy produkt

Grand Cru Bouzy Brut Reserve jest produkowany przez mieszanie winogron z dwóch kolejnych zbiorów, z działek posadzonych w połowie stoku w winnicach Bouzy. Subtelne połączenie dwóch zbiorów nadaje temu szampanowi wspaniałą równowagę, która pozostaje niezmienna z roku na rok. Produkowane ze szczepu: 60% Pinot noir i 40% Chardonnay

Spontaniczna fermentacja z naturalnymi drożdżami w zbiornikach ze stali nierdzewnej. Bez fermentacji jabłkowo-mlekowej, bez klarowania, bez stabilizacji na zimno. Tylko cierpliwa staranna produkcja wina, aby zachować wszystkie aromaty i smaki charakterystyczne dla terroir Bouzy.

Bardzo złożony i głęboki zapach: dojrzałe owoce, maślana bułeczka, ciasto morelowe - a równocześnie intensywne aromaty kwiatowe tworzą fantastyczną kompozycję. 

Propozycje podania: Aperitif lub do posiłku. Doskonały szampan do sałatek, łososia, kurczaka, wieprzowiny i kuchni wegetariańskiej.

Wino wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach.

Więcej szczegółów

199,99 zł brutto

Producent
Delavenne Pere&Fils
Delavenne Pere&Fils

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Francja
Region Szampania
Szczep Pinot Noir
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12,5%
Temperatura podawania 8-10 'C

Delavenne Pere&Fils

Jesteśmy producentami szampana, którzy wytwarzają i sprzedają szampana wyłącznie z własnych winogron. Można takich producentów rozpoznać po wzmiance RM na etykiecie. Taka klasyfikacja, świadcząca o naszej niezależności, pozwala nam kontrolować każdy etap produkcji, a także jakość naszych szampanów: posiadamy ziemię, na której sami pracujemy, zbieramy winogrona tylko z naszych winnic i wyciskamy je na terenie posiadłości, w naszej własnej prasie rodzinnej, proces winifikacji odbywa się w naszych własnych piwnicach, sprzedajemy bezpośrednio nasze szampany i Bouzy Rouge.

Z przyjemnością prezentujemy naszą rodzinną posiadłość, klasyfikowaną jako Grand Cru - nasza wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, zawsze w zgodzie z tradycjami regionu Szampanii i wartościami naszego rodzinnego majątku. Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości szampana, który rok po roku zdobędzie Wasze serce.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: