Hartl - Pinot Noir Classic Zobacz większe

Heinrich Hartl III - Pinot Noir Classic 2018

48030

Nowy produkt

Austriackie czerwone wino wytrawne wyprodukowane w Thermenregion z delikatnej odmiany Pinot Noir. Wino mocno aromatyczne - owoce wiśni, malinowy kompot, nuty ciemnych owoców. W ustach solidne, wyczuwalne są ciemne wiśnie, pieprz i gorzka czekolada. Dosyć delikatne i zrównoważone. Wino ma zdecydowaną moc i średnią długość.

Więcej szczegółów

64,99 zł brutto

payments-logos
Producent
Heinrich Hartl III
Heinrich Hartl III

Opis

KolorCzerwone
SmakWytrawne
Kraj pochodzeniaAustria
RegionThermenregion
SzczepPinot Noir
Objętość750ml
Zawartość alkoholu13%
Temperatura podawania16-18 °C

Heinrich Hartl III

Wizja Heinricha Hartla? Wprowadzenie szczepu Rotgipfler z powrotem na scenę światową - „To wyjątkowy skarb do znalezienia tylko w regionie termalnym. Chcę także produkować jednego z najlepszych Pinot Noir w Austrii". Razem z żoną Marie-Sophie wierzą oni w wielką przyszłość win z Thermenregion. Wraz z ukochanym Rotgipflerem, Heinrich i Marie-Sophie zajmują się produkcją białych win ze szczepów Traminer, Sauvignon Blanc i Muskateller. Czerwone wina z ich winnicy są w równym stopniu pełne i eleganckie – prym wiodą Pinot Noir i St. Laurent, uprawiane są także Cabernet Sauvignon, Merlot i Zweigelt, również jako reserva.

Opinie

Oceń 
2021-04-15

Klasyk!

Klasyczny pinot w istocie! To znaczy rewelacyjnie zdefiniowany owoc, świeżość i soczystość czerwonego wina lekkiej budowy. Testowałem rocznik 2018 na początku 2021. Ja również jako klasyk, wiem co mówię. I wiem też, że najlepsze austriackie pinoty powstają w Thermenregion!!! Weingut Heinrich Hartl III Pinot Noir Classic to potwierdza, brawo Hartl!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Heinrich Hartl III - Pinot Noir Classic 2018

  Heinrich Hartl III - Pinot Noir Classic 2018

  • Objętość: 750ml
  • Smak: Wytrawne
  • Kolor: Czerwone
  • Kraj pochodzenia: Austria
  • Zawartość alkoholu: 13%
  • Temperatura podawania: 16-18°C
  • Produkowane ze szczepu: Pinot Noir
  • Region: Thermenregion

  Produkty powiązane

  30 innych produktów w tej samej kategorii: