Barrels & Drums - Chardonnay Sparkling bezalkoholowe

Barrels & Drums - Chardonnay musujące bezalkoholowe

Ocena:
Smak
Wytrawne
Kraj pochodzenia
Niemcy
Szczep
Chardonnay
Objętość
750ml
Kolor
Białe
Zawartość alkoholu
0% (Bezalkoholowe)
Temperatura podawania
8-10 °C

51,99 zł

Opis

Barrels & Drums Sparkling to niemieckie białe, wytrawne wino bezalkoholowe, powstałe z gron chardonnay. Przyjemnie musujące, zaskakując nutą owoców egzotycznych oraz orzeźwiającym finiszem.

Winifikacja ma przebieg klasyczny. Winogrona są zbierane, wyciskane, fermentują, następnie wino dojrzewa w stalowych kadziach. Alkohol powstały w trakcie fermentacji zostaje usuwany podczas próżniowej destylacji. Tą metodą rozdziela się substancje wrażliwe na rozkład termiczny. Podgrzanie wina do temperatury wrzenia tj. ok 78 ˚C, skutkowało by utratą właściwości smakowych i zapachowych. Destylacja próżniowa, poprzez zmniejszenie ciśnienia zewnętrznego w cieczy umożliwia rozkład substancji przy niższych temperaturach, pozwala to oddzielić cząstki etanolu bez utraty właściwości trunku. Po destylacji próżniowej następuje nasycenie dwutlenkiem węgla.

Polecane do dań wegetariańskich i owoców morza.

Najlepiej podawać do

Charakterystyczne aromaty

o producencie wina

Enjoy Wine & Spirits

Szwedzka firma, zajmująca się importem, dystrybucją i marketingiem win, a od niedawna także mocnych alkoholi. W swoim portfolio posiada producentów i marki z całego świata. Z powodzeniem działa na rynkach winiarskich od 25 lat, przedstawiając doskonałe wina szerszej publiczności. W naszej ofercie posiadamy linie bezalkoholową win, produkowaną przez czołowych niemieckich producentów na zlecenie Enjoy Wine & Spirits.

Ocena

Obecnie brak recenzji tego produktu.

Inni klienci kupili również