Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Racz Miklos Tamas - Cabernet Franc Zobacz większe

Racz Miklos Tamas - Cabernet Franc 2018

5017

Nowy produkt

Węgierskie czerwone wino wytrawne. Produkowane z odmiany Cabernet Franc w najbardziej wysuniętym na południe winiarskim regionie Węgier - Villany. Wino młode, zadziorne, ale równocześnie eleganckie i powabne. To szczyt możliwości - winogrono, wiedza, doświadczenie - oto przepis na intensywnego, pełnego owocu i wigoru Cabernet Franca.

Producent opisuje je na swojej stronie tymi słowami:

"Prawdziwie dobre rzeczy w życiu pochodzą same. W roku 2015 Bóg podarował każde błogosławieństwo, o które mogłem prosić. Nie była to dla mnie ciężka praca, musiałem tylko cierpliwie czekać, aż wino się rozleje. Z przyjemnością ogłaszam - wykonane."

Więcej szczegółów

59,99 zł brutto

Producent
Racz Mikolas Tamas
Racz Mikolas Tamas

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Węgry
Region Villany
Szczep Cabernet Franc
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 14%
Temperatura podawania 16-18 °C

Racz Mikolas Tamas

Winnica położona jest w miejscowości Diósviszló w węgierskim komitacie Baranya. To region winiarski Villanyi, dokładniej część jego granicy zachodniej, tzw. Bramy Ormánság. Nasadzenia zajmują południowe stoki wzgórz, wznoszących się nad wioską. Uprawiane odmiany to Cabernet Franc, Pinot Noir, Chardonnay, zaś produkcja nie przekracza 9000 butelek rocznie.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: