Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Grof Degenfeld - Muscat Blanc Zobacz większe

Grof Degenfeld - Muscat Blanc organic 2017

39102

Nowy produkt

Węgierskie białe wino półwytrawne produkowane z odmiany Muscat Blanc w Tokaju. Wspaniałe wino z potężnym kwiatowym bukietem atakującym natychmiast po napełnieniu kieliszka. W zapachu wyraźnie wyczuwalne kwitnące wiosną kwiaty. Na podniebieniu delikatnie wytrawne zostawiające długi, miękki finisz. Mimo swojej lekkości posiada pełne ciało, zwięzłą strukturę i swój unikalny charakter.  Wino o szerokim zastosowaniu kulinarnym: możemy go łączyć z delikatnymi mięsami białymi, z pikantnymi daniami wschodu. Jest również doskonałym kompanem świeżych tradycyjnych serów i sałatek.

Więcej szczegółów

58,99 zł brutto

Producent
Grof Degenfeld
Grof Degenfeld

Opis

Kolor Białe
Smak Półwytrawne
Kraj pochodzenia Węgry
Region Tokaj
Szczep Muscat
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 11,5%
Temperatura podawania 10-12 °C

Grof Degenfeld

Organiczna winnica w regionie tokajskim, stawiająca przy produkcji wina na nowoczesną technologię. Połączenie średniego areału winnic (uprawa winorośli zajmuje około 35 hektarów) z zastosowaniem nowoczesnej technologii w procesie wiwifikacji a także nowatorskiego podejścia winemakera, nadającego winom nowoczesny, przystępny styl sprawiają, że po wina Degenfeld sięga coraz większe grono miłośników rego trunku.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: