Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Gewürztraminer Zobacz większe

Saint Vincent - Gewurztraminer 2018

13910

Nowy produkt

Polskie wino białe, półsłodkie, delikatne, aksamitne, o przyjemnym aromacie liczi, róży, maliny i przypraw korzennych. W smaku charakterystyczne dla odmiany Gewurztraminer - wyczuwalne liczi, czerwony grejpfrut pozostawiający przyjemną goryczkę na podniebieniu. Finał długi owocowo-korzenny. Dzięki intensywnemu aromatowi będzie dobrze pasowało do dań kuchni orientalnej.

Więcej szczegółów

64,99 zł brutto

Producent
Winnica Saint Vincent
Winnica Saint Vincent

Opis

Kolor Białe
Smak Półsłodkie
Kraj pochodzenia Polska
Region Lubuskie
Szczep Gewurztraminer
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13%
Temperatura podawania 10-12 °C

Winnica Saint Vincent

Gospodarstwo rolne, w którego skład wchodzi winnica położone jest we wsi Borów Wielki, w województwie lubuskim. Gospodarstwo zajmuje się uprawą zbóż, malin, a od kilku lat prowadzi winnicę i winiarnię. Winnica Saint Vincent została założona w 2009r., aby m.in. kontynuować wielowiekowe tradycje winiarskie regionu dolnośląskiego. Winnica zajmuje powierzchnię 6,5 ha. Odmiany do uprawy wybrano tak, aby otrzymać wina aromatyczne o przyjemnym bukiecie, którym będą odpowiadać warunki klimatyczno-glebowe regionu lubuskiego.

Produkty powiązane

17 innych produktów w tej samej kategorii: