Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Winnica Fritz - Roseus Zobacz większe

Winnica Fritz - Roseus 2018

8272

Nowy produkt

Polskie, różowe, wytrawne wino - świetna propozycja na lato.

Oryginalny kupaż 3 szczepów; Swenson Red, Regent, Muscat Bleu, lekkie i orzeźwiające o pięknej barwie. Żywe i delikatne zapachy róży, truskawek, malin i poziomki.

Po gorącym dniu, mocno schłodzone jest znakomitym wstępem do popołudniowego biesiadowania z przyjaciółmi,  jako aperitif, do lekkich przystawek, sałatek, serów, carpaccio i potraw z grilla.

Więcej szczegółów

58,99 zł brutto

Producent
Winnica Fritz
Winnica Fritz

Opis

Kolor Różowe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Polska
Region Województwo Małopolska
Szczep Regent
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13%
Temperatura podawania 10-12 °C

Winnica Fritz

Winnica położona jest w Chełmcu na Paściej Górze sercu Ziemi Sądeckiej pełnej wielu atrakcji kulturalnych, przyrodniczych i turystycznych. Właściciele ppiekują się nią z pełnym zaangażowaniem, czerpiąc z tego nieopisaną radość i satysfakcję. To także miejsce terapii i źródło nadziei dla osób chorych na autyzm będących pod opieką Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem MADA, która utworzyła dla nich w naszej winnicy Ogrodnicze Warsztaty Terapii Zajęciowej. Zyski z działalności winnicy w całości przeznaczany jest na wsparcie działań pomocowych Fundacji MADA.

17 innych produktów w tej samej kategorii: