Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Winnica Witanowice - Circo Zobacz większe

Winnica Hybridium - Circo 2017

23999

Nowy produkt

Polskie czerwone wino wytrawne wykonane z odmiany Rondo. Produkowane jest w Witanowicach w pobliżu Wadowic w Małopolsce. Kolor gęsty, głęboki, intensywny. Aromaty korzenne, ziemiste, przypalone, kawa, gorzka czekolada, ściółka, korzenie, wiśniowe pestki, czereśniowe skórki. W ustach wyraziste, głębokie, owocowe, kofitura z wiśni, żołędzie, pieprz. Circo jest intensywnie owocowe, taniczne, ale dobrze dotarte, gładkie, miękkie. W smaku sporo nut jeżyn, morwy, soczystych wiśni, dojrzewającej szynki, dymu. Poukładane, intensywne i gładkie. Wino z charakterem, ma styl.

Więcej szczegółów

64,99 zł brutto

Producent
Hybridium
Hybridium

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Polska
Region Małopolska
Szczep Rondo
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12%
Temperatura podawania 16-18 °C

Hybridium

Winnica Hybridium mieści się w małej miejscowości Witanowice na wzgórzach otaczających od północnego wschodu Wadowice,około 40 km od Krakowa. Winnica leży na wysokości nieco ponad 300 m npm,ma wystawę południową, średnie nachylenie 8%. Wśród uprawianych winorośli przeważają szczepy na wina czerwone - Regent i Rondo. Na wina białe uprawiane są odmiany Hibernal, Solaris i Bianca. Produkuje się tu wyłącznie wina jednoszczepowe.

15 innych produktów w tej samej kategorii: