Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Winnica Turnau - Solaris Zobacz większe

Winnica Turnau - Solaris 2018

37070

Nowy produkt

Klarowne, połyskujące wino o jasno słomkowej barwie. Pierwsze wrażenie zapachowe przynosi przyjemny owocowy aromat, rozwijający się w kierunku świeżych bananów i gruszek. Usta wyraziste i pikantne, o intensywnej kwasowości i mocy, z łagodnym cukrem resztkowym. Solaris z Winnicy Turnau to wino półwytrawne, z charakterem i zadziornością, która zapada w pamięć.

Polecamy do białego i czerwonego mięsa, ryb, makaronów.

Winnica Turnau Solaris on Vivino

Więcej szczegółów

69,99 zł brutto

Producent
Winnica Turnau
Winnica Turnau

Opis

Kolor Białe
Smak Półwytrawne
Kraj pochodzenia Polska
Region Zachodniopomorskie
Szczep Solaris
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12%
Temperatura podawania 16-18 °C

Winnica Turnau

Pewnego dnia panowie Zbigniew, Grzegorz, Tomasz i Jacek postanowili połączyć swoje siły i tak powstała Winnica Turnau.Trwające od 2009 roku nasadzenia oraz remont dziewiętnastowiecznego budynku gospodarczego pozwoliły na stworzenie nowoczesnej winnicy z własną przetwórnią. Fakt, że rzecz dzieje się w Polsce – kraju niekojarzącym się jednoznacznie z winem – skłoniła właścicieli do szukania wsparcia wśród bardziej doświadczonych winiarzy. Zaproszenie do współpracy z Winnicą Turnau przyjął Frank Faust – uznany twórca win z Nadrenii.

17 innych produktów w tej samej kategorii: