Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Godelia - Tinto Zobacz większe

Bodegas Godelia - Tinto Mencia Tinto Crianza 2013

46285

Nowy produkt

Hiszpańskie czerwone wino wytrawne produkowane w apelacji Bierzo z odmiany Mencia. Wino w aromacie pełne czerwonych owoców, fiołków, śliwek, tytoniu  z nutami mineralnymi. Mocno skoncentrowane, złożone i eleganckie. Podniebienie jest świeże, głębokie, mięsiste, wyczuwalne są w nim jeżyny i czarne owoce, a także pewne taniny. Wykończenie długie, lekko pikantne. Leżakowało 12 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu

Więcej szczegółów

79,99 zł brutto

Producent
Godelia
Godelia

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Hiszpania
Region D.O. Bierzo
Szczep Mencia
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13%
Temperatura podawania 16-18 °C

Godelia

Winnica Bodegas Godelia znajduje się w apelacji Bierzo. Jest to region winiarski położony w północno-zachodniej Hiszpanii. Otoczony górami tworzy wielką dolinę okalającą rzekę Sil, odpowiedzialną za bogactwo i zróżnicowanie okolicznych gleb. Winnicę założyła w 2009 roku rodzina Garcia Rodriguez. Ich intencją od początku działalności było oddanie hołdu dziedzictwu regionu, poprzez produkcję win wysokiej jakości z lokalnych szczepów. Uprawiane są tu czerwona Mencia oraz białe Godello i Doña Blanca.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: