Jak wybrać wino na rafa-wino.pl?

Wybór wina to nieraz spore wyzwanie. Patrząc na szeroką ofertę etykiet z różnych stron świata można stanąć przed nie lada dylematem. Przygotowując serwis rafa-wino.pl dołożyliśmy wszelkich starań, żeby ułatwić Państwu ten wybór. Poniżej krótka instrukcja, jak w pełni wykorzystać informacje zawarte na naszej stronie i wybrać wino idealne.

Zacznij od strony głównej

Sprawdź aktualne PROMOCJE. Każdego miesiąca przygotowujemy atrakcyjne rabaty na wybrane wina. Przecenione produkty prezentujemy na sliderze na samej górze strony. Możne je przeglądać również tutaj.

Zerknij też na sekcję BESTSELLERY. Tutaj prezentujemy wina, któe aktualnie cieszą się najwięszą popularnością wśród naszych Klientów.

Filtrowanie produktów

Naszą szeroką ofertę produktów można przeglądać w oparciu o różne kryteria. To Ty decydujesz, które cechy win są dla Ciebie najistotniejsze. W Menu Głównym w zakładce NASZA OFERTA znajdziesz takie kategorie, jak: cena, kraj, szczep, region, kolor, smak i styl.

Kliknij w jedną z nich, a dodatkowy panel FILTRY pojawi się z lewej strony ekranu (strona przeglądana na komputerze) lub w prawym górnym rogu (strona przeglądana na telefonie). Dzięki wygodnym filtrom możesz ustawić kilka kryteriów jednocześnie.

Nasze podpowiedzi

Na stronie produktowej każdego wina znajdziesz wiele przydatnych informacji. Oprócz zdjęcia butelki widnieje ogólna CHARAKTERYSTYKA wina: jego smak, kraj pochodzenia, region, szczep, objętość, kolor, zawartość alkoholu oraz temperatura podawania.
Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji OPIS.

Zwróć uwagę na ikony NAJLEPIEJ PODAWAĆ DO oraz CHARAKTERYSTYCZNE AROMATY. Z pewnością pomogą Ci dobrać odpowiednie wino do Twojego menu.

Skorzystaj z opinii innych

Pod każdym produktem jest sekcja ocen i komentarzy. Skorzystaj z opinii i doświadczeń innych Klientów. 
Czy wino Ci smakowało? Podziel się swoją oceną w komentarzu i pomóż innym w wyborze.

Potrzebujesz naszego doradztwa? Napisz do nas!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze wina? Napisz do nas na Czacie!

W godzinach pracy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na wiadomości wysłane poza godzinami pracy odpowiemy na drugi dzień. Aby rozpocząć czat kliknij w czerwoną chmurkę w prawym dolnym rogu ekranu.

Z doradztwa zespołu Rafa Wino możesz również skorzystać mailowo lub telefonicznie -> KONTAKT.

Dowiedz się więcej

Ciekawi Cię temat wina? Zaglądaj na naszego BLOGA. Tam regularnie publikujemy artykuły z przystępną wiedzą. Wszystkie teksty pisane są przez kompetentnych autorów - w tym blogerów winiarskich i sommelierów. 
Wpisy blogowe podzielone są na różne kategorie: Newsy, Regiony Winiarskie, Szczepy Winorośli, Producenci, Kraje Winiarskie, Wino i jedzenie, Rodzaje win. Pojedynczą kategorię możesz wybrać w bocznym menu.

Bądź na bieżąco

Lubisz być dobrze poinformowany? Zapisz się do newslettera, a najświeższe informacje o nowościach i promocjach oraz ciekawostki ze świata wina dostaniesz na swoją skrzynkę!

Polub też nas na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.