Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Hartl - Zweigelt Zobacz większe

Heinrich Hartl III - Zweigelt 2018

13210, 15061

Nowy produkt

Jakościowe wino wytrawne z najpopularniejszego w Austrii czerwonego szczepu - Zweigelt. Ma rubinową barwę z niebieskimi refleksami oraz przyjemny aromat wiśni i jagód z niuansem pieprzowym. W ustach soczyście owocowe z wiśniami na pierwszym planie. Na finiszu poczujemy korzenny posmak. Wino lżejszej budowy, winifikowane bez udziału dębowej beczki, bardzo pijalne. Będzie świetnie pasowało m.in. do dań z sosem pomidorowym jak np. spaghetti czy pizza.

Więcej szczegółów

38,99 zł brutto

Producent
Heinrich Hartl III
Heinrich Hartl III

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Austria
Region Thermenregion
Szczep Zweigelt
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 12,5%
Temperatura podawania 16-18 °C

Heinrich Hartl III

Wizja Heinricha Hartla? Wprowadzenie szczepu Rotgipfler z powrotem na scenę światową - „To wyjątkowy skarb do znalezienia tylko w regionie termalnym. Chcę także produkować jednego z najlepszych Pinot Noir w Austrii". Razem z żoną Marie-Sophie wierzą oni w wielką przyszłość win z Thermenregion. Wraz z ukochanym Rotgipflerem, Heinrich i Marie-Sophie zajmują się produkcją białych win ze szczepów Traminer, Sauvignon Blanc i Muskateller. Czerwone wina z ich winnicy są w równym stopniu pełne i eleganckie – prym wiodą Pinot Noir i St. Laurent, uprawiane są także Cabernet Sauvignon, Merlot i Zweigelt, również jako reserva.

30 innych produktów w tej samej kategorii: