Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Winzer Krems - Blauer Zweigelt Zobacz większe

Winzer Krems - Blauer Zweigelt St. Severin 2018

37853

Nowy produkt

Wytrawny austriacki Zweigelt z regionu Krems.

Delikatne, owocowe i energiczne czerwone wino o wysokiej jakości. Miękkie, trochę pikantne i bardzo soczyste. Typowe aromaty owocowe czereśni, wiśni, cynamonu i truskawek, delikatnie zróżnicowane, pełne.

Łączenie z jedzeniem: idealne wino z mocno smażonym drobiem i licznymi potrawami z dziczyzny; pasuje do steków, filetów wołowych i pasztetów z dziczyzny. Jest także mile widzianym partnerem w przypadku twardych serów (parmezan, stara Gouda, ser górski itp.)

Więcej szczegółów

44,99 zł brutto

Producent
Winzer Krems
Winzer Krems

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Austria
Region Krems
Szczep Zweigelt
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13%
Temperatura podawania 16-18 °C

Winzer Krems

To największy austriacki producent win jakościowych i dobitny dowód na to, że w winiarstwie niekoniecznie „duży” musi oznaczać „gorszy”. Firma jest współwłasnością 962 winiarzy, którzy uprawiają winorośl aż na na 990 hektarach. Cały zbiór jest przeprowadzany ręcznie. Potwierdzeniem jakości powstających w spółdzielni produktów jest przywilej ich dostarczania – od dwunastu lat! – na bal w Operze Wiedeńskiej. Większość produkcji opiera się tradycyjnie o Gruner Veltlinera oraz Rieslinga. Winzer Krems wytwarza z szczególną pieczołowitością wina z najwyższej linii Sommelier dedykowanej do gastronomi. Efektem jest najlepszy Riesling konkursu Salon15 - Pfaffenberg 2013.

30 innych produktów w tej samej kategorii: