Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Hartl - Pinot Noir Classic Zobacz większe

Heinrich Hartl III - Pinot Noir Classic 2017

48030

Nowy produkt

Austriackie czerwone wino wytrawne wyprodukowane w Thermenregion z delikatnej odmiany Pinot Noir. Wino mocno aromatyczne - owoce wiśni, malinowy kompot, nuty ciemnych owoców. W ustach solidne, wyczuwalne są ciemne wiśnie, pieprz i gorzka czekolada. Dosyć delikatne i zrównoważone. Wino ma zdecydowaną moc i średnią długość.

Więcej szczegółów

58,99 zł brutto

Producent
Heinrich Hartl III
Heinrich Hartl III

Opis

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Austria
Region Thermenregion
Szczep Pinot Noir
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 13,5%
Temperatura podawania 16-18 °C

Heinrich Hartl III

Wizja Heinricha Hartla? Wprowadzenie szczepu Rotgipfler z powrotem na scenę światową - „To wyjątkowy skarb do znalezienia tylko w regionie termalnym. Chcę także produkować jednego z najlepszych Pinot Noir w Austrii". Razem z żoną Marie-Sophie wierzą oni w wielką przyszłość win z Thermenregion. Wraz z ukochanym Rotgipflerem, Heinrich i Marie-Sophie zajmują się produkcją białych win ze szczepów Traminer, Sauvignon Blanc i Muskateller. Czerwone wina z ich winnicy są w równym stopniu pełne i eleganckie – prym wiodą Pinot Noir i St. Laurent, uprawiane są także Cabernet Sauvignon, Merlot i Zweigelt, również jako reserva.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: