Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.
Gruner Veltliner Urban.GV Zobacz większe

Stagard - Gruner Veltliner Urban.GV organic 2018

25135

Nowy produkt

Austriackie białe wino wytrawne. Jeśli uważasz, że wino i warzywa nie pasują do siebie, powinieneś wypróbować Urban GV. Zawarty w nim grejpfrut, limonka, sól i pieprz lub tylko minerały i przyprawy, świeże i bardzo delikatne. Lekkie, a jednak z głębią. Wcale nie łatwy do picia Gruner Veltliner - ma swoją pikantność, owoc i kwasowość.
 
Lokalizacja: tarasowe winnice i tereny na równinie. Podłoże żwirowe, gliniaste. Baza winogron została zebrana w pierwszej winobrania. Czas maceracji: 6 godzin. Fermentacja drożdżami organicznymi.
 
Wina organiczne i wegańskie z najlepszych winnic w Krems / Stein ad Donau i Wachau, uprawiane na starych tarasach i starożytnych podłożach skalnych, które są własnością rodziny od 1786 roku.
 

Więcej szczegółów

58,99 zł brutto

Producent
Stagard
Stagard

Opis

Kolor Białe
Smak Wytrawne
Kraj pochodzenia Austria
Region Niederoesterreich
Szczep Gruner Veltliner
Objętość 750ml
Zawartość alkoholu 11,5%
Temperatura podawania 10-12 °C

Stagard

Szwedzko - austriacki projekt małżeństwa Urban i Dominique Stagard, którzy kontynuują 600-letnią tradycję piwnicy zlokalizowanej w Stein, w regionie Krems. Ekologiczna uprawa winorośli, rozmiłowanie w Rieslingach oraz bezkomropromisowa, austriacka szkoła, to cechy wyróżniające to miejsce.

30 innych produktów w tej samej kategorii: