Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.

Nowe produkty

Cabernet Sauvignon

Cabernet Sauvignon - tak jak w białych winach główną odmianą jest Chardonnay, tak wskazując uniwersalność klimatyczną Cabernet Sauvignon można mówić o nim jako o światowym czerwonym szczepie numer jeden. Występuje on w wielu regionach winiarskich na czele z francuskim Bordeaux wchodząc w skład bordoskiej trójki wraz z Merlotem i Cabernet Franc. ...

Cabernet Sauvignon - tak jak w białych winach główną odmianą jest Chardonnay, tak wskazując uniwersalność klimatyczną Cabernet Sauvignon można mówić o nim jako o światowym czerwonym szczepie numer jeden. Występuje on w wielu regionach winiarskich na czele z francuskim Bordeaux wchodząc w skład bordoskiej trójki wraz z Merlotem i Cabernet Franc. Nadaje winom ładunek tanin, pikantność i charakter. Jedno szczepowy Cabernet Sauvignon to wino wyraziste, uniwersalne, bardziej złożone niż proste oraz w przypadku najlepszych o sporym potencjale dojrzewania - 5 - 7 lat. Doskonale pasuje do wołowego gulaszu, gotowanych mięs oraz steków od medium po well.

Więcej

Cabernet Sauvignon Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów