Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.

Nowe produkty

Blaufrankisch

Blaufränkisch, Kékfrankos – czerwona odmiana winorośli rozpowszechniona przede wszystkim w Europie Środkowej, szczególnie w Austrii oraz na Węgrzech, gdzie pod nazwą Kékfrankos jest jednym z głównych składników słynnego Egri Bikaver. Poza Egerem największe uznanie zdobywa Blaufränkisch w austriackim Burgenlandzie. Wino z tej odmiany jest zazwycz...

Blaufränkisch, Kékfrankos – czerwona odmiana winorośli rozpowszechniona przede wszystkim w Europie Środkowej, szczególnie w Austrii oraz na Węgrzech, gdzie pod nazwą Kékfrankos jest jednym z głównych składników słynnego Egri Bikaver. Poza Egerem największe uznanie zdobywa Blaufränkisch w austriackim Burgenlandzie. Wino z tej odmiany jest zazwyczaj średniej budowy, osadzonej na strukturze owocu, posiada stosunkowo wyraźne taniny oraz pikantne wykończenie, spójnie wpisując się w charakterystykę austriackich win czerwonych. Dobrze reaguje na starzenie w beczce z wiekiem zyskując na bujności i subtelności.

Więcej

Blaufrankisch Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów