Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.

Nowe produkty

Sauvignon Blanc

Sauvignon Blanc szturmem zdobył światowe rynki wina dzięki swojemu kuszącemu, aromatycznemu stylowi. Nie tylko zapach ale także smak tego szczepu nie pozostawia złudzeń co mamy w kieliszku. Wyraziste, napięte, potężne białe wino potrafi przysporzyć wiele przyjemności podczas degustacji. Obok bogatego stylu spotkać można także Sauvignon Blanc sub...

Sauvignon Blanc szturmem zdobył światowe rynki wina dzięki swojemu kuszącemu, aromatycznemu stylowi. Nie tylko zapach ale także smak tego szczepu nie pozostawia złudzeń co mamy w kieliszku. Wyraziste, napięte, potężne białe wino potrafi przysporzyć wiele przyjemności podczas degustacji. Obok bogatego stylu spotkać można także Sauvignon Blanc subtelniejsze, co czyni je może mniej przebojowymi ale za to sprawia przyjemną grę w połączeniu z jedzeniem. Do najbardziej znanych krajów produkcji należą: Nowa Zelandia oraz Francja. Występuje także w zaskakujących na pierwszy rzut regionach jak Rueda oraz Eger. Takie wina pasują z sałatkami i lżejszymi daniami. Wyższa kwasowość i niższa aromatyczność grać będzie w połączeniu z lekką rybą. Doskonały Aperitif oraz jedno z tych win podczas ciepłego i słonecznego dnia.

Więcej

Sauvignon Blanc Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów