Nowe produkty

Lista produktów producenta: Boujong

Wino jest dla nas sprawą rodzinną. Jesteśmy czwartym pokoleniem, które zarządza naszymi zalanymi słońcem winnicami w środkowej Mozeli, które charakteryzują się ziemią łupkową.


Nasze 14 hektarów winorośli rozmieszczone są w trzech głównych lokalizacjach w Brauneberg: Klostergarten, Mandelgraben i Juffer - jednej z najlepszych lokalizacji dla Rieslinga na świecie. Ciepła gleba łupkowa w stromych winnicach, a także w winnicach dolinnych, przyczynia się do wyjątkowego smaku i wyjątkowej jakości naszych win.


Jako  producent związany z ziemią, nie podążamy za każdym krótkotrwałym trendem, ale zwracamy uwagę na długofalowy rozwój gustów naszych klientów. Ma to bezpośredni wpływ na produkowane wino. Naszym celem jest uprawa klasycznych odmian winogron, aby stworzyć wyjątkowe wino. Nasze wino produkujemy z pasją i wyczuciem współczesnych smaków.


Kochamy wino i uwielbiamy je próbować. Zanim je zabutelkujemy, musi nas satysfakcjonować jego poziom. Innymi słowy: wkładamy do butelki tylko to, co sami chcielibyśmy pić.


Birgit i Christian Boujong

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów