Strona pełni charakter katalogu naszych win z cenami detalicznymi, sklep on-line jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny.

Nowe produkty

Riesling

Riesling - to biała odmiana winorośli pochodząca z doliny Renu w Niemczech. Jest aromatycznym gatunkiem winorośli o kwiatowym, niemal perfumowanym bukiecie i wysokiej kwasowości. Riesling jest często konsumowany jako młode wino. Na tym etapie jest ono owocowe i aromatyczne, może uwalniać aromaty zielonych jabłek, grejpfruta, brzoskwini, agrestu,...

Riesling - to biała odmiana winorośli pochodząca z doliny Renu w Niemczech. Jest aromatycznym gatunkiem winorośli o kwiatowym, niemal perfumowanym bukiecie i wysokiej kwasowości. Riesling jest często konsumowany jako młode wino. Na tym etapie jest ono owocowe i aromatyczne, może uwalniać aromaty zielonych jabłek, grejpfruta, brzoskwini, agrestu, miodu, kwiatu róży czy świeżo ściętej trawy, zazwyczaj ma również rześki smak spowodowany wysoką kwasowością. Wysoka kwasowość i gama smakowa Rieslinga sprawiają, że wino nadaje się do długiego leżakowania. Z winogron z późnych zbiorów pokrytych szlachetną pleśnią, powstają specjalne wina są typu Auslese, Beerenauslese czy Trockenbeerenauslese o wyjątkowej jakości i wspaniałym bukiecie. Z wiekiem w winach riesling często pojawia się nuta benzynowa, którą można również kojarzyć z naftą, olejem lub gumą.

Więcej

Riesling Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów