Nowe produkty

Marki Jest 69 marek

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 69 elementów
 • Carmim

  CARMIM– to Rolnicza Spółdzielnia Reguengos de Monsaraz, która została stworzona w 1971 roku przez grupę 60 winiarzy w celu produkcji i sprzedaży wina z winogron z grupy winiarzy z regionu.

  CARMIM posiada obecnie około tysiąca pracowników i produkuje 24 rodzaje win: od bieli do czerwieni, od młodych win do rezerw, róż i wina musujące. CARMIM produkuje również brandy i oliwy o uznanej jakości. Firma jest liderem na rynku krajowym w segmencie win.

  Winom od Carmim przyznano ponad 600 nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych.

 • Casa Bella

  Casa Bella znajduje się w samym sercu starożytnego "kraju wina" i stanowi element ciągłości między tradycją a innowacją. Obecnie wysoka jakość, dynamiczny i szybki rozwój sprawiły, że wina Casabella zdobywają liczne nagrody na arenie międzynarodowej.

 • Casa Santos Lima

  Casa Santos Lima to rodzinna firma zajmującą się produkcją, butelkowaniem oraz sprzedażą portugalskich win. Swoim zasięgiem obejmuje 5 różnych regionów winiarskich w Portugalii : Lisboa, Algarve i Alentejo, Vinho Verde i Douro, zajmując tym samym ok. 400 hektarów winnic. Casa Santos Lima produkuje 90% win na eksport do blisko 50 krajów na 5 kontynentach. Jest również największym producentem „Vinho Regional Lisboa” i w ciągu ostatnich lat była jedną z najczęściej nagradzanych winnic portugalskich, w głównych krajowych i międzynarodowych konkursach winiarskich.
 • CGM

  CGM Vins oferuje szeroki wybór win pochodzących ze wszystkich najlepszych regionów Bordeaux - od małych zamków indywidualnych hodowców po Grands Grus Classés.

 • Claudio Alario

  Claudio Alario - właściciel małej rodzinnej firmy produkującej wino z historią sięgającą roku 1900. Ich winnice położone są w miejscowości Diano d'Alba Serralunga d'Alba i Verduno mają wiek w zakresie od 20 do 50 lat. 

 • Dingač Skaramuča

  Tradycja uprawy winorośli i produkcji wina w rodzinie Skaramuča jest prawie tak stare jak sama rodzina z półwyspu Pelješac, w której zamiłowanie do uprawy winorośli i enologii były przekazywane z pokolenia na pokolenie od niepamiętnych czasów. Działalność prywatnej winiarni rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to mali przedsiębiorcy uzyskali prawo do oferowania własnego wina na rynku. Od tamtego czasu rodzina Skaramuča istnieje na rynku jako prywatny producent winogron i wina. Wina Skaramuča zdobyły ponad 30 medali i nagród na targach i imprezach branżowych.

 • Domaine de Lambisque

  Winnica została przejęta przez głowę rodziny Lambilly w 1940 roku, a następnie przekazana została jego wnukom z rodziny Mathieu de Vienne. Dziś Domaine jest zarządzana przez Claire i jej męża, Philippe d'Autume, byłego oficera marynarki wojennej, który przekwalifikował się do pracy w uprawie winorośli. Kiedy para zdecydowała się przejąć zarządzanie Domaine, zwróciła się do odległych krewnych, Catherine i Laurent Delaunay, o radę i pomoc. Od tego czasu obie pary ściśle ze sobą współpracują.

 • Domaine de Rochebin

  Domaine de Rochebin znajduje się na wysokości 1,476 stóp na wzgórzu z widokiem na równinę Saône, w pobliżu Azé, miasta znanego z prehistorycznych jaskiń. W herbie domeny znajduje się czaszka lwa przypominająca wielkiego lwa znalezionego w jednej z jaskiń. Zalesione zbocze Azé graniczą z miastem Cluny, którego opactwo było jednym z wiodących miejsc średniowiecznego chrześcijaństwa. Większość winnic należących do tej domeny pochodzi z dawnych posiadłości opactwa. Już w roku 1000 jego mnisi pracowali w winnicach.

  Różnorodność 115 akrów winorośli należących do tej domeny pozwala jej rozwijać wszystkie prestiżowe odmiany winorośli Burgundii.

 • Domaine Eric Louis

  Wszystko zaczęło się od Pauline - prababki Erica, która w 1860 roku, sprzedawała swoje wino na rynkach Francji. Dziedzicem tej tradycji, dzisiaj jest Eric Louis, który opracowuje swoje wina z ogromną miłością i szacunkiem dla winorośli.

 • Duruji Valley

  Znak handlowy jednej z najstarszych na świecie winiarni "CORPORATION KINDZMARAULI", założonej w 1533 r. przez Tsara Levana.

 • Eraldo Viberti

  Skromny, starszy zarówno wiekiem i stażem Piemontczyk, z którym podczas rozmowy ma się wrażenie, że zamiast krwi w jego żyłach płynie Nebbiolo. Doskonale zna swój zawód - od Ponad 30 lat tworzy autorskie wina będąc wielkim producentem win w wiosce Santa Maria.

 • Erzsbet Pince

  Erzsebet Pince to mała firma zarządzana przez rodzinę Pracser. Posiadają oni 23 akry winnic zlokalizowanych w najlepszych miejscach Tokaju, w tym Kiraly, Betsek, Kovago, Veresek i Zafir. Około dwie trzecie swoich winogron obecnie sprzedają innym producentom, ale w najbliższych latach odsetek ten spadnie, ponieważ Erzsebet Pince pragnie rozbudować swoją własną infrastrukturę.

Pokazuje 13 - 24 z 69 elementów